Lastik Sökme Takma Makinaları

Lastik Sökme Takma Makinaları
Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Marka: BEISSBARTH
Beissbarth MS 630 S V1 Tam Otomatik Yardımcı Kollu Lastik Sökme Takma Makinesi, servislere profesyonel bir çözüm sunmaktadır. Binek araçlar için otomatik lastik sökme takma makinası İki hız seçeneği Rijit yapısı sayesinde sa..
34.220,00TL
Marka: BEISSBARTH
MS 630 S Lastik Sökme Takma Makinası, servislere profesyonel bir çözüm sunmaktadır. Binek araçlar için otomatik lastik sökme takma makinası İki hız seçeneği Rijit yapısı sayesinde sarsıntısız işlem (G frame) Pedaldan kuma..
22.420,00TL
Marka: BOSCH
Pnomatik, arkaya doğru hareket edebilen montaj kafası, Tek devir hızlı. UHP ve RFT tipi lastiklerde işlem yapmayı kolaylaştıran çok güçlü yanak düşürme ..
22.420,00TL
Marka: FEMAS
Lastik Sökme Takma Makineleri için motorsiklet jantı bağlama aparatı. Uyumlu Lastik Takma Makinesi Markaları :  Tüm 4 tırnaklı tutuculu makine marka ve modelleri ile uyumludur. Jant Bağlama Kapasitesi(Min.) : 5” (127mm.) J..
6.372,00TL
Marka: SUNSHINE
STC868 Lastik Sökme Takma Makinası, servislere profesyonel bir çözüm sunmaktadır. Binek araçlar için otomatik lastik sökme takma makinası İki hız seçeneği Pedaldan kumandalı pnömatik kontrollü arkaya doğru hareket edebi..
13.841,40TL
Marka: SUNSHINE
TC868R Lastik Sökme Takma Makinası, servislere profesyonel bir çözüm sunmaktadır. Binek araçlar için otomatik lastik sökme takma makinası İki hız seçeneği Pedaldan kumandalı pnömatik kontrollü arkaya doğru hareket edebilen a..
19.947,90TL
×
×
×
×
×
×
×